Malwa biedt 25 producten aan in de categorieën thee & dranken en plantenextracten & kruiden bij Tigoo. Het assortiment bevat verschillende varianten van groene thee, rozenbottel en pepermuntblad. In ons Malwa-assortiment vind je onder andere producten zoals Malwa - Green Tea, Malwa - Melissa With Wild Rose en F10 For Immunity Tea. Lees meer

Malwa
Malwa - Green Tea
Bezorging 1–2 dagen

Malwa
Malwa - Groene Thee met Kweepeer
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Fito Apteka / Malwa - Melissa met Wilde Roos - 20 x 1,5 g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Fito Apteka / Malwa - Melissa With Lemon - 20 Zakjes (Thee)
Bezorging 1–2 dagen

Malwa
Malwa Tropische Fruitthee met Granaatappel en Acerola 20 x 2g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - Thee
Bezorging 1–2 dagen

Malwa
Malwa - Milk Thistle - 20 Sachets
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - F11 Healthy Liver Tea 20*2g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - F10 For Immunity Tea 20*2g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - F6 Calm And Relax Tea 20x2g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - Calm Sleep Herbal Tea 20 Zakjes
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - F3 Cholesterol Herbal Tea 20 zakjes
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - Fito Apteka Ciśnienie-Norma, 60 capsules
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa (Fito Apteka Line) - F1 Sugar-Norm Kruidenthee 20 Zakjes
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Fito Apteka / Malwa - Green Tea + Cranberry Fix 20*2g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Fito Apteka / Malwa - Groene Thee met Vijgcactus 20 Zakjes
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Fito Apteka / Malwa - Green Tea With Lemon 20 Zakjes 2g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Fito Apteka / Malwa - Veenbessenthee 20 zakjes 2g
Bezorging 1–2 dagen

Malwa
Fito Apteka / Malwa - Herbal Tea Herbal Fantasy Digestion 20*2g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Fito Apteka / Malwa - Winter Fantasy Herbal Tea 50g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Fito Apteka / Malwa - Malwa (Onder Shalira Label) - Cherry Tea Fix 25*2g
Bezorging 1–2 dagen

Malwa
Malwa - Raspberry, Blueberry & Acai Tea 20 zakjes
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - Ginger & Lemon Tea 20 zakjes
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - Wild Rose Tea 20*2g
Nabestelling · 5–7 werkdagen

Malwa
Malwa - Aronia Tea Bags 40g
Nabestelling · 5–7 werkdagen
Vergelijk Malwa producten
Producten van Malwa per ingrediënt — hoeveelheid per portie, porties per verpakking en prijs per portie. Alleen producten met streepjescode; "vanaf"-prijzen alleen als ze op voorraad zijn.
Vergelijk prijs per portie en per g. Voor poeders wordt het aantal porties berekend als netto gewicht gedeeld door portiegewicht. ≈ geeft afgeronde aantallen aan; prijzen zijn gebaseerd op het niet-afgeronde aantal. Volg de aanwijzingen op de verpakking.
Artiskockbladsextrakt1
Vergelijk alle Artiskockbladsextrakt producten →| Product | Hoeveelheid | Portie | Prijs | Per portie / per eenheid |
|---|---|---|---|---|
| Malwa - F3 Cholesterol Herbal Tea 20 Sachets cynara scolymus | 0.96 g | 3 sachets ≈ 7 porties/verpakking | vanaf 63 kr Op voorraad | 9,45 kr/portie 9,84 kr/g |
Fräken (Equisetum L.) ört1
Vergelijk alle Fräken (Equisetum L.) ört producten →| Product | Hoeveelheid | Portie | Prijs | Per portie / per eenheid |
|---|---|---|---|---|
| Malwa - F3 Cholesterol Herbal Tea 20 Sachets equisetum arvense | 0.6 g | 3 sachets ≈ 7 porties/verpakking | vanaf 63 kr Op voorraad | 9,45 kr/portie 15,75 kr/g |
Maskrosrot1
Vergelijk alle Maskrosrot producten →| Product | Hoeveelheid | Portie | Prijs | Per portie / per eenheid |
|---|---|---|---|---|
| Malwa - F3 Cholesterol Herbal Tea 20 Sachets taraxacum officinale | 0.36 g | 3 sachets ≈ 7 porties/verpakking | vanaf 63 kr Op voorraad | 9,45 kr/portie 26,25 kr/g |
Pepparmyntablad1
Vergelijk alle Pepparmyntablad producten →| Product | Hoeveelheid | Portie | Prijs | Per portie / per eenheid |
|---|---|---|---|---|
| Malwa - F3 Cholesterol Herbal Tea 20 Sachets mentha piperita | 0.72 g | 3 sachets ≈ 7 porties/verpakking | vanaf 63 kr Op voorraad | 9,45 kr/portie 13,13 kr/g |
Artiskockblad1
Vergelijk alle Artiskockblad producten →| Product | Hoeveelheid | Portie | Prijs | Per portie / per eenheid |
|---|---|---|---|---|
| Malwa - F3 Cholesterol Herbal Tea 20 Sachets | 0.96 g | — | vanaf 63 kr Op voorraad | — |
Cistros (Cistus incanus)1
Vergelijk alle Cistros (Cistus incanus) producten →| Product | Hoeveelheid | Portie | Prijs | Per portie / per eenheid |
|---|---|---|---|---|
| Malwa - F10 For Immunity Tea 20*2g | 1.8 g | — | vanaf 63 kr Op voorraad | — |
Fläderblom1
Vergelijk alle Fläderblom producten →| Product | Hoeveelheid | Portie | Prijs | Per portie / per eenheid |
|---|---|---|---|---|
| Malwa - F10 For Immunity Tea 20*2g sambucus nigra | 0.6 g | — | vanaf 63 kr Op voorraad | — |
| Product | Hoeveelheid | Portie | Prijs | Per portie / per eenheid |
|---|---|---|---|---|
| Malwa - F3 Cholesterol Herbal Tea 20 Sachets | 0.60 g | — | vanaf 63 kr Op voorraad | — |
Over Malwa bij Tigoo
Thee & dranken is de meest uitgebreide categorie in het Malwa-assortiment bij Tigoo. Hier vind je 25 producten die onder andere groene thee, rozenbottel en pepermuntblad bevatten, enkele van de meest voorkomende ingrediënten. Malwa-producten zijn verdeeld tussen losse thee en theezakjes, met voorbeelden zoals Malwa - Green Tea en Malwa - Tropical Tea With Pomegranate And Acerola.
Naast thee & dranken zijn er ook Malwa-producten in de categorie plantenextracten & kruiden, met ingrediënten zoals melkdistel en hondsroos. Dit zorgt voor een duidelijke variatie in het assortiment, met de focus op plantaardige ingrediënten en kruidentheeën.
Malwa in het assortiment
Malwa is bij Tigoo verkrijgbaar in twee hoofdcategorieën:
- Thee & Dranken met 19 producten, waaronder groene thee (7 producten), rozenbottel (6), pepermuntblad (6), sinaasappelschil (5), hibiscusbloem (5) en rooibos (4).
- Plantenextracten & Kruiden met 6 producten, waarbij melkdistel (milk thistle) en hondsroos (4 producten) prominente ingrediënten zijn.
Het assortiment omvat verschillende smaakcombinaties en kruidenmengsels, zoals Malwa - Melissa With Lemon en F11 Healthy Liver Tea. Aromastoffen komen voor in vier producten, wat variatie in smaken geeft.
Hoe kies je het juiste Malwa-product
De keuze tussen Malwa-producten bij Tigoo moet gebaseerd zijn op de categorieën thee & dranken of plantenextracten & kruiden. Als de focus ligt op groene thee, zijn er meerdere opties, van pure thee tot mengsels met rozenbottel of hibiscusbloem. Voor wie op zoek is naar kruidenproducten met specifieke ingrediënten, kunnen plantenextracten zoals melkdistel en hondsroos interessant zijn.
Sommige producten zijn in theezakjes, zoals Malwa - Melissa With Wild Rose, terwijl andere in losse thee of portiezakjes zijn, bijvoorbeeld F6 Calm And Relax Tea. Variaties in smaak met sinaasappelschil of pepermunt kunnen ook de keuze beïnvloeden op basis van voorkeur.
Malwa vergeleken met de rest van het assortiment
Met 25 producten is Malwa een duidelijk merk binnen thee & dranken en plantenextracten & kruiden bij Tigoo. De meest voorkomende ingrediënten in het Malwa-assortiment, zoals groene thee en rozenbottel, komen ook voor in andere delen van de Tigoo-catalogus, maar Malwa biedt een specifieke combinatie en variatie binnen deze categorieën.
Malwa heeft relatief weinig producten in plantenextracten & kruiden vergeleken met thee & dranken, wat de focus van het merk op kruidentheeën en smaakcombinaties weerspiegelt. In vergelijking met het hele assortiment van Tigoo is Malwa het meest prominent in het thee-segment.
Veelgestelde vragen over Malwa
Waar koop ik Malwa online?
Malwa-producten zijn online verkrijgbaar bij Tigoo, dat het volledige 25 assortiment van het merk in thee & dranken en plantenextracten & kruiden aanbiedt.
Hoeveel Malwa-producten heeft Tigoo?
Bij Tigoo zijn 25 Malwa-producten beschikbaar, verdeeld over de categorieën thee & dranken en plantenextracten & kruiden.
Welke categorieën heeft Malwa?
Malwa is verkrijgbaar in de categorieën thee & dranken en plantenextracten & kruiden bij Tigoo.
Wat zijn de bestverkochte Malwa-producten?
Informatie over de bestverkochte Malwa-producten ontbreekt, maar populaire producten zijn onder andere Malwa - Green Tea en F10 For Immunity Tea.
Is Malwa geschikt voor veganisten / vegetarisch assortiment?
Malwa-producten bij Tigoo bevatten voornamelijk plantaardige ingrediënten zoals groene thee en pepermunt. Controleer de productaanduiding voor exacte informatie over veganistische of vegetarische geschiktheid.
Wat kosten Malwa-producten?
De prijzen van Malwa-producten bij Tigoo beginnen vanaf 43 kr, afhankelijk van het product en de verpakking.
Welke ingrediënten komen het meest voor in het Malwa-assortiment?
De meest voorkomende ingrediënten in het Malwa-assortiment zijn groene thee, rozenbottel en pepermuntblad, gevolgd door sinaasappelschil en hibiscusbloem.
Welke Malwa-producten zijn geschikt voor beginners?
Voor beginners kan een eenvoudig product zoals Malwa - Green Tea of een milde kruidenmix zoals Malwa - Melissa With Lemon een goede start zijn.
Hoe verschillen Malwa-producten in ons assortiment?
Malwa-producten verschillen vooral in ingrediënten en vorm, met variaties tussen thee & dranken en plantenextracten & kruiden, evenals in smaakcombinaties zoals hibiscusbloem, sinaasappelschil en hondsroos.
Malwa vs vergelijkbare merken — hoe kies ik?
Bij het kiezen tussen Malwa en andere merken in de Tigoo-catalogus kun je het aantal producten en ingrediënten binnen de categorieën thee & dranken en plantenextracten & kruiden vergelijken om de beste combinatie te vinden.