
Boflax / Inniarz Nauka
1 produktów od Boflax / Inniarz Nauka
Boflax / Inniarz Nauka jest dostępny w Tigoo z 1 produktami w kategorii zdrowych olejów. Sortiment zawiera ważne kwasy tłuszczowe, takie jak Omega-3 i Omega-6, w tym kwas alfa-linolenowy (ALA). Produkt Boflax / Inniarz Nauka - Flaxseed Oil - Dr Budwig Diet 250ml to przykład oleju zawierającego te składniki. Czytaj więcej
Porównaj produkty Boflax / Inniarz Nauka
Produkty Boflax / Inniarz Nauka według składnika — ilość na porcję, liczba porcji w opakowaniu oraz cena za porcję. Tylko produkty z kodem kreskowym; ceny „od” tylko jeśli dostępne w magazynie.
Porównaj cenę za porcję i za g. W przypadku proszków liczba porcji to waga netto podzielona przez wagę porcji. ≈ oznacza zaokrąglone liczby; ceny oparte są na liczbach niezaokrąglonych. Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
| Produkt | Ilość | Porcja | Cena | Na porcję / na jednostkę |
|---|---|---|---|---|
| Boflax / Inniarz Nauka - Flaxseed Oil - Dr Budwig Diet 250ml alfa-linolensyra | 5.1 g | 1 matsked 25 porcji/opakowanie | od 49,00 zł Dostępny | 1,96 zł/porcja 0,38 zł/g |
Omega-3: alfa-linolensyra1
Porównaj wszystkie produkty Omega-3: alfa-linolensyra →| Produkt | Ilość | Porcja | Cena | Na porcję / na jednostkę |
|---|---|---|---|---|
| Boflax / Inniarz Nauka - Flaxseed Oil - Dr Budwig Diet 250ml | 5.1 g | 1 matsked 25 porcji/opakowanie | od 49,00 zł Dostępny | 1,96 zł/porcja 0,38 zł/g |
| Produkt | Ilość | Porcja | Cena | Na porcję / na jednostkę |
|---|---|---|---|---|
| Boflax / Inniarz Nauka - Flaxseed Oil - Dr Budwig Diet 250ml linolsyra | 1.4 g | 1 matsked 25 porcji/opakowanie | od 49,00 zł Dostępny | 1,96 zł/porcja 1,40 zł/g |
Omega-6: linolsyra (LA)1
Porównaj wszystkie produkty Omega-6: linolsyra (LA) →| Produkt | Ilość | Porcja | Cena | Na porcję / na jednostkę |
|---|---|---|---|---|
| Boflax / Inniarz Nauka - Flaxseed Oil - Dr Budwig Diet 250ml | 1.4 g | 1 matsked 25 porcji/opakowanie | od 49,00 zł Dostępny | 1,96 zł/porcja 1,40 zł/g |
O Boflax / Inniarz Nauka w Tigoo
Boflax / Inniarz Nauka dostępny jest w Tigoo z 1 produktami w kategorii zdrowe oleje. Ten produkt zawiera ważne kwasy tłuszczowe, takie jak Omega-3 i Omega-6, w tym kwas alfa-linolenowy (ALA) i kwas linolowy (LA). Asortyment Tigoo koncentruje się na tych składnikach, które są kluczowe w zdrowych olejach.
Nasza katalog pokazuje wyraźnie, że Boflax / Inniarz Nauka oferuje produkt łączący kilka z tych kwasów tłuszczowych, co ułatwia znalezienie olejów o określonych profilach składników w naszej kategorii zdrowej żywności.
Boflax / Inniarz Nauka w asortymencie
Boflax / Inniarz Nauka dostępny jest w Tigoo w następujących kategoriach i składnikach:
- Zdrowe oleje — 1 produkt
- Składniki: Omega-3 — 1 produkt
- Omega-3: kwas alfa-linolenowy (ALA) — 1 produkt
- Omega-6 — 1 produkt
- Omega-6: kwas linolowy (LA) — 1 produkt
To pokazuje, że asortyment jest skoncentrowany na jednym produkcie zawierającym kilka ważnych kwasów tłuszczowych w kategorii zdrowych olejów, co ułatwia znalezienie konkretnego oleju z wyraźną zawartością zarówno Omega-3, jak i Omega-6.
Jak wybrać odpowiedni produkt Boflax / Inniarz Nauka
W Tigoo Boflax / Inniarz Nauka znajduje się w kategorii zdrowych olejów, skupiając się na kwasach tłuszczowych takich jak Omega-3 i Omega-6, w tym kwas alfa-linolenowy (ALA) i kwas linolowy (LA). Ponieważ w naszym asortymencie jest tylko jeden produkt, wybór jest prosty, ale ważne jest, aby zrozumieć różnicę między Omega-3 a Omega-6 jako składnikami.
Omega-3 w postaci kwasu alfa-linolenowego (ALA) jest jednym z kwasów tłuszczowych zawartych w produkcie, podczas gdy Omega-6 reprezentowany jest przez kwas linolowy (LA). Wybierając olej od Boflax / Inniarz Nauka w Tigoo, możesz być pewien, że otrzymujesz połączenie tych kwasów tłuszczowych w zdrowym oleju.
Boflax / Inniarz Nauka w porównaniu z resztą asortymentu
Boflax / Inniarz Nauka ma 1 produkt w kategorii zdrowych olejów w Tigoo, co stanowi mniejszą część naszego ogólnego asortymentu. Kategoria zdrowych olejów zawiera również inne produkty z różnymi kwasami tłuszczowymi, ale Boflax / Inniarz Nauka koncentruje się na Omega-3 i Omega-6, szczególnie kwasie alfa-linolenowym (ALA) i kwasie linolowym (LA).
W porównaniu z całą katalogiem Tigoo jest to wąski wybór, ale zapewnia jasność dla tych, którzy szukają konkretnej kombinacji kwasów tłuszczowych w oleju. Inne składniki i kategorie występują w większej ilości w całym asortymencie, ale tutaj skupiamy się na zdrowych olejach i kwasach tłuszczowych.
Często zadawane pytania o Boflax / Inniarz Nauka
Gdzie mogę kupić Boflax / Inniarz Nauka online?
Boflax / Inniarz Nauka można kupić online w Tigoo, gdzie oferujemy 1 produkt w kategorii zdrowych olejów z Omega-3 i Omega-6.
Ile produktów Boflax / Inniarz Nauka jest dostępnych w Tigoo?
W Tigoo dostępny jest 1 produkt od Boflax / Inniarz Nauka, umieszczony w kategorii zdrowych olejów.
Jakie kategorie obejmuje Boflax / Inniarz Nauka?
Boflax / Inniarz Nauka dostępny jest w kategorii zdrowe oleje z składnikami takimi jak Omega-3 i Omega-6.
Jakie są najczęściej sprzedawane / najbardziej popularne produkty Boflax / Inniarz Nauka?
Dane sprzedażowe nie są dostępne, ale w Tigoo dostępny jest 1 produkt od Boflax / Inniarz Nauka w kategorii zdrowych olejów.
Czy Boflax / Inniarz Nauka jest odpowiedni dla wegan / wegetarian?
Boflax / Inniarz Nauka - Flaxseed Oil - Dr Budwig Diet 250ml oparty jest na oleju lnianym, co oznacza, że produkt jest odpowiedni dla wegan i wegetarian zgodnie z nazwą produktu.
Jakie są ceny produktów Boflax / Inniarz Nauka?
Ceny produktów Boflax / Inniarz Nauka w Tigoo zaczynają się od 49,00 zł.
Jakie składniki są najczęstsze w asortymencie Boflax / Inniarz Nauka?
Najczęstsze składniki w Boflax / Inniarz Nauka w Tigoo to Omega-3, Omega-6, kwas alfa-linolenowy (ALA) i kwas linolowy (LA).
Jaki produkt Boflax / Inniarz Nauka jest odpowiedni dla początkujących?
Ponieważ w kategorii zdrowych olejów jest tylko 1 produkt, Boflax / Inniarz Nauka - Flaxseed Oil to dostępny i jasny wybór dla tych, którzy chcą wypróbować olej z Omega-3 i Omega-6.
Czym różnią się produkty Boflax / Inniarz Nauka w naszym asortymencie?
Boflax / Inniarz Nauka ma 1 produkt w zdrowych olejach zawierających zarówno Omega-3, jak i Omega-6, z wyraźnymi składnikami takimi jak kwas alfa-linolenowy (ALA) i kwas linolowy (LA).
Jak wybrać między Boflax / Inniarz Nauka a podobnymi markami — jak dokonać wyboru?
W Tigoo Boflax / Inniarz Nauka oferuje 1 produkt w kategorii zdrowych olejów z Omega-3 i Omega-6. Zaleca się porównanie z innymi produktami w kategorii, aby znaleźć olej i profil kwasów tłuszczowych najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.
