
Bonifraters produkter erbjuder 37 produkter inom kategorier som Växtextrakt & Örter, Te & Drycker och Immunförsvar hos Tigoo. Sortimentet innehåller flera välkända ingredienser som Vitamin C, Isländsk lav och Maskrosrot. Utbudet omfattar allt från kosttillskott med Hagtornsfrukt och Citronmeliss till drycker som Aloe Juice och Nettle Juice. Leer más

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraterskie - Balsam Jerozolimski para inmunidad 60 cápsulas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraters - Hepamedin 60 cápsulas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Wierzbownica drobnokwiatowa ziele 200g PRODUKTY BONIFRATERSKIE
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Cardiofratin Forte 60 cápsulas
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Aloe Juice 500 ml
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Zumo de arándano
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Suplemento de Alcachofa 500 mg Cápsulas
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Hepatofratin Forte, cápsulas 60 unidades
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Sleepfratin Forte 60 cápsulas
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Jugo de Frambuesa 500ml
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Pulmofratin Forte, cápsulas 60 unidades
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Aloe Juice with Pulp
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Jugo de Ortiga, 500 ml
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Cholestofratin Forte cápsulas 60 uds
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Pomegranate Supplement, 60 cápsulas
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Prostafratin Forte, 60 cápsulas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Zumo de Saúco Negro 500ml
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraters - Gastrofratin Forte 60 cápsulas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Aceite de Consuelda con Boswellia
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Memofratin Forte cápsulas 60 unidades
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Hawthorn - 500 ml
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Diabetofratin Forte, cápsulas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Urofratin Forte, cápsulas 60 unidades
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Slimfratin Forte, cápsulas 60 unidades
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Pomada de Jerusalén para la garganta
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Borelix Forte - 60 tabletas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Artemax - 60 tabletas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraters - Elixir Preventivo de la Caída del Cabello - 100ml
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Venoczar Leg Lightness Gel 75g
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraterskie - Venoczar 60 tabletas
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Uromedin - 60 tabletas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraters - Prostamedin - 60 cápsulas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraterskie - Nervina Antistress Forte - 60 tabletas
Entrega en 1–2 días

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraters - Jerusalem Balm para Senos Nasales - 60 tabletas
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraters - Jerusalem Balsam Spray - 30ml
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles

Produkty Bonifraterskie
Productos Bonifraters - Bálsamo de Jerusalén para niños - 200ml
Pedido pendiente · 5–7 días hábiles
Comparar productos Produkty Bonifraterskie
Productos de Produkty Bonifraterskie por ingrediente — cantidad por porción, porciones por paquete y precio por porción. Solo productos con código de barras; precios "desde" solo donde hay stock.
Compara el precio por porción y por unidad. Para polvos, el conteo de porciones usa el peso neto dividido por el peso por porción. ≈ indica conteos redondeados; los precios usan el conteo sin redondear. Sigue las indicaciones del envase.
kwas L–askorbinowy (źródło witaminy C). Zalecana porcja dzienna5
Comparar todos los productos kwas L–askorbinowy (źródło witaminy C). Zalecana porcja dzienna →| Producto | Cantidad | Porción | Precio | Por porción / por unidad |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Hawthorn - 500 ml | 50 ml | 50 ml 10 porciones/paquete | desde 192 kr En stock | 19,20 kr/porción 0,38 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Pomegranate Supplement - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar (50 ml) 10 porciones/paquete | desde 199 kr En stock | 19,90 kr/porción 0,40 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Raspberry Supplement - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar (50 ml) 10 porciones/paquete | desde 212 kr En stock | 21,20 kr/porción 0,42 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Black Elderberry - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar (50 ml) 10 porciones/paquete | desde 272 kr En stock | 27,20 kr/porción 0,54 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Cranberry Juice - 500 ml | 50 ml | — | desde 196 kr En stock | — |
Citronmelissblad5
Comparar todos los productos Citronmelissblad →| Producto | Cantidad | Porción | Precio | Por porción / por unidad |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Sleepfratin Forte - 60g melissae herba | 0.5 g | 2 g 30 porciones/paquete | desde 116 kr En stock | 3,87 kr/porción 7,73 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Memofratin Forte - 60g melissae herba | 0.4 g | 1 sobre 30 porciones/paquete | desde 151 kr En stock | 5,03 kr/porción 12,58 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml melissa officinalis l. | 60 mg | 30 ml ≈ 7 porciones/paquete | desde 214 kr En stock | 32,10 kr/porción 53,50 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Gastrofratin Forte - 60g folium melissae | 0.3 g | — | desde 150 kr En stock | — |
kwas L-askorbinowy (witamina C). Zalecana porcja dzienna5
Comparar todos los productos kwas L-askorbinowy (witamina C). Zalecana porcja dzienna →| Producto | Cantidad | Porción | Precio | Por porción / por unidad |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Pomegranate Supplement - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar 10 porciones/paquete | desde 199 kr En stock | 19,90 kr/porción 0,40 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Raspberry Supplement - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar 10 porciones/paquete | desde 212 kr En stock | 21,20 kr/porción 0,42 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Black Elderberry - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar 10 porciones/paquete | desde 272 kr En stock | 27,20 kr/porción 0,54 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Cranberry Juice - 500 ml | 50 ml | — | desde 196 kr En stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Hawthorn - 500 ml | 50 ml | — | desde 192 kr En stock | — |
Maskrosrot5
Comparar todos los productos Maskrosrot →| Producto | Cantidad | Porción | Precio | Por porción / por unidad |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Memofratin Forte - 60g radix taraxaci | 0.4 g | 1 sobre 30 porciones/paquete | desde 151 kr En stock | 5,03 kr/porción 12,58 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Cholestofratin Forte - 60g taraxaci radix | 0.25 g | 1 sobre 30 porciones/paquete | desde 150 kr En stock | 5,00 kr/porción 20,00 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Slimfratin Forte - 60g taraxaci radix | 0.5 g | — | desde 151 kr En stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Diabetofratin Forte - 60 g taraxaci radix | 0.25 g | — | desde 150 kr En stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Gastrofratin Forte - 60g taraxaci officinalis radix | 0.2 g | — | desde 150 kr En stock | — |
Isländsk lav5
Comparar todos los productos Isländsk lav →| Producto | Cantidad | Porción | Precio | Por porción / por unidad |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml cetraria islandica | 120 mg | 30 ml ≈ 7 porciones/paquete | desde 214 kr En stock | 32,10 kr/porción 26,75 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balm For Children cetraria islandica | 49.47 mg | — | desde 214 kr En stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Pulmofratin Forte - 60 g thalus lichen islandicus | 0.2 g | — | desde 152 kr En stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Gastrofratin Forte - 60g thalus lichen islandicus | 0.15 g | — | desde 150 kr En stock | — |
Vitamin C4
Comparar todos los productos Vitamin C →| Producto | Cantidad | Porción | Precio | Por porción / por unidad |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Artemax - 60 Tabs askorbinsyra | 140 mg | 1 tableta 60 porciones/paquete | desde 217 kr En stock | 3,62 kr/porción 2,58 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Nettle Juice - 500 ml askorbinsyra | 120 mg | 3 matskedar (50 ml) 10 porciones/paquete | desde 154 kr En stock | 15,40 kr/porción 12,83 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Uromedin - 60 Tabs askorbinsyra | 75 mg | 3 tabletas 20 porciones/paquete | desde 194 kr En stock | 9,70 kr/porción 12,93 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml askorbinsyra | 180 mg | 30 ml ≈ 7 porciones/paquete | desde 214 kr En stock | 32,10 kr/porción 17,83 kr/100 mg |
Vitamin C/Askorbinsyra4
Comparar todos los productos Vitamin C/Askorbinsyra →| Producto | Cantidad | Porción | Precio | Por porción / por unidad |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Artemax - 60 Tabs | 140 mg | 1 tableta 60 porciones/paquete | desde 217 kr En stock | 3,62 kr/porción 2,58 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Nettle Juice - 500 ml | 120 mg | 3 matskedar 10 porciones/paquete | desde 154 kr En stock | 15,40 kr/porción 12,83 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Uromedin - 60 Tabs | 75 mg | 3 tabletas 20 porciones/paquete | desde 194 kr En stock | 9,70 kr/porción 12,93 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml | 180 mg | — | desde 214 kr En stock | — |
Hagtornsfrukt3
Comparar todos los productos Hagtornsfrukt →| Producto | Cantidad | Porción | Precio | Por porción / por unidad |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Cardiofratin Forte - 60 g crataegus | 300 mg | 1 sobre 30 porciones/paquete | desde 121 kr En stock | 4,03 kr/porción 1,34 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Cholestofratin Forte - 60g crataegi fructus | 0.25 g | 1 sobre 30 porciones/paquete | desde 150 kr En stock | 5,00 kr/porción 20,00 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Memofratin Forte - 60g crataegi fructus | 0.2 g | 1 sobre 30 porciones/paquete | desde 151 kr En stock | 5,03 kr/porción 25,17 kr/g |
Om Bonifraters produkter hos Tigoo
Bonifraters produkter finns representerade i vår katalog med 37 produkter, särskilt inom kategorin Växtextrakt & Örter. Bland ingredienserna i vårt sortiment märks Vitamin C, Isländsk lav och Maskrosrot, som återfinns i flera av produkterna. Sortimentet inkluderar även produkter inom Te & Drycker samt Immunförsvar, vilket visar på en tydlig inriktning mot naturliga extrakt och örtbaserade tillskott.
Produkter som Balsam Jerozolimski och Hepamedin finns i kapsel-form, medan Willowherb Herb och Aloe Juice tillhör de mer vätske- och örtbaserade alternativen. Bonifraters produkter riktar sig till kunder som söker växtbaserade kosttillskott och drycker med ingredienser som Citronmelissblad och Hagtornsfrukt.
Bonifraters produkter i sortimentet
Bonifraters är representerade i flera kategorier hos Tigoo, där följande fördelning gäller:
- Växtextrakt & Örter: 22 produkter — med ingredienser som Maskrosrot (5 produkter) och Kvickrot (4 produkter)
- Te & Drycker: 5 produkter — exempelvis Aloe Juice och Nettle Juice
- Immunförsvar: 3 produkter — ofta innehållande Vitamin C
- Kosttillskott: 2 produkter
- Vikthantering: 1 produkt
- Probiotika & Mage: 1 produkt
Vanliga ingredienser i Bonifraters produkter är Vitamin C i 10 produkter, Isländsk lav i 5 och Citronmelissblad i 4. Flera produkter med Kamomillblomma och Hagtornsfrukt finns också i sortimentet. Se gärna Växtextrakt & Örter och Te & Drycker för hela utbudet.
Så väljer du rätt Bonifraters produkter
Valet av Bonifraters produkt hos Tigoo bör utgå från vilken kategori och ingrediens som är viktigast för dig. Vill du ha produkter med örter kan du välja bland 22 produkter i kategorin Växtextrakt & Örter, där Maskrosrot och Kvickrot är vanliga ingredienser. Om du är intresserad av vätskor finns drycker som Aloe Juice och Nettle Juice i kategorin Te & Drycker.
För fokus på immunförsvar finns 3 produkter med Vitamin C, medan de som söker stöd för mage kan hitta probiotika i en produkt. Vikthantering representeras med en produkt som skiljer sig från de örtbaserade alternativen. Bonifraters erbjuder även produkter med Citronmelissblad och Hagtornsfrukt, vilka kan finnas i både kapslar och teer.
Bonifraters produkter jämfört med resten av sortimentet
Med 37 produkter utgör Bonifraters en tydlig del av Tigoo-katalogen, särskilt inom Växtextrakt & Örter där 37 produkter finns. Jämfört med andra varumärken är Bonifraters starkt representerat i örtbaserade kosttillskott med ingredienser som Vitamin C och Isländsk lav. Mindre fokus finns på mineraler och aminosyror, som inte ingår i detta sortiment.
Bonifraters har färre produkter inom kategorier som Vikthantering och Probiotika & Mage, med endast en produkt vardera. Detta visar på en tydlig specialisering snarare än bredd i alla kosttillskottsgrupper. För kunder som söker örtbaserade tillskott med kända ingredienser som Kamomillblomma och Hagtornsfrukt är Bonifraters ett relevant val i vårt utbud.
Vanliga frågor om Bonifraters produkter
Var köper jag Bonifraters produkter online?
Bonifraters produkter finns att köpa online hos Tigoo, där hela vårt utbud av 37 produkter är tillgängligt.
Hur många Bonifraters produkter finns hos Tigoo?
Hos Tigoo finns 37 Bonifraters produkter inom flera kategorier som Växtextrakt & Örter och Te & Drycker.
Vilka kategorier har Bonifraters?
Bonifraters omfattar kategorier som Växtextrakt & Örter, Te & Drycker, Immunförsvar, Kosttillskott, Vikthantering och Probiotika & Mage.
Vilka är de mest sålda Bonifraters-produkterna?
Faktisk försäljningsstatistik är inte tillgänglig, men populära produkter i vårt sortiment inkluderar Balsam Jerozolimski och Hepamedin.
Passar Bonifraters veganer eller vegetariskt sortiment?
Det finns inga generella uppgifter om vegansk status. Kontrollera produktens märkning för att säkerställa om den passar veganer eller vegetarianer.
Vad kostar Bonifraters-produkter?
Bonifraters produkter finns från prisnivån 90 kr hos Tigoo.
Vilka ingredienser är vanligast i Bonifraters-sortimentet?
Vanliga ingredienser är Vitamin C, Isländsk lav, Maskrosrot, Citronmelissblad och Hagtornsfrukt.
Vilken Bonifraters-produkt passar nybörjaren?
För nybörjare kan produkter inom Växtextrakt & Örter som innehåller välkända ingredienser som Kamomillblomma eller Citronmelissblad vara ett enkelt val.
Hur skiljer sig Bonifraters-produkterna åt i vårt sortiment?
Produkterna skiljer sig främst i ingredienser och kategori, från örtbaserade kapslar till drycker och kosttillskott med olika växtextrakt.
Bonifraters vs liknande märken — hur väljer jag?
Valet kan baseras på det antal och de kategorier som Bonifraters erbjuder hos Tigoo, särskilt inom Växtextrakt & Örter och Te & Drycker. Jämför ingredienser och produktformat för att hitta det som passar bäst.