
Bonifraterskie products offer 37 items across categories such as Plant Extracts & Herbs, Tea & Beverages, and Immune Support at Tigoo. The range includes several well-known ingredients like Vitamin C, Icelandic moss, and Dandelion root. Read more

Produkty Bonifraterskie
Bonifraters' Products - Jerusalem Balsam for immunity 60 capsules
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Bonifraters' Products - Hepamedin 60 capsules
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Small-flowered Willowherb Herb 200g BONIFRAT PRODUCTS
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Cardiofratin Forte 60 capsules
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Aloe Juice 500 ml
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Cranberry Juice
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Artichoke Supplement 500 mg Capsules
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Hepatofratin Forte, capsules 60 pcs
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Sleepfratin Forte 60 capsules
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Raspberry Supplement
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Pulmofratin Forte, capsules 60 pcs
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Aloe Juice with Pulp
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Nettle Juice, 500 ml
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Cholestofratin Forte capsules 60 pcs
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Pomegranate Supplement, 60 capsules
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Prostafratin Forte, 60 capsules
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Black Elderberry
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Gastrofratin Forte 60 capsules
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Comfrey Oil with Boswellia
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Memofratin Forte capsules 60 pcs
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Hawthorn - 500 ml
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Diabetofratin Forte, capsules
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Urofratin Forte, capsules 60 pcs
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Slimfratin Forte, capsules 60 pcs
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balm For Throat
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Borelix Forte - 60 tablets
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Artemax - 60 tablets
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Hair Loss Prevention Elixir - 100ml
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Venoczar Leg Lightness Gel 75g
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Venoczar 60 tablets
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Uromedin - 60 tablets
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Prostamedin - 60 capsules
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Nervina Antistress Forte - 60 tablets
Delivery 1–2 days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balm For Sinuses - 60 tablets
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Spray - 30ml
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml
Backorder · 5–7 business days

Produkty Bonifraterskie
Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balm For Children - 200ml
Backorder · 5–7 business days
Compare Produkty Bonifraterskie products
Produkty Bonifraterskie's products by ingredient — amount per serving, servings per pack and price per serving. Only barcoded products; "from" prices only where in stock.
Compare price per serving and per unit. For powders, serving counts use net weight divided by serving weight. ≈ marks rounded counts; prices use the unrounded count. Follow the package directions.
kwas L–askorbinowy (źródło witaminy C). Zalecana porcja dzienna5
Compare all kwas L–askorbinowy (źródło witaminy C). Zalecana porcja dzienna products →| Product | Amount | Serving | Price | Per serving / per unit |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Hawthorn - 500 ml | 50 ml | 50 ml 10 servings/pack | from 192 kr In stock | 19.20 kr/serving 0.38 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Pomegranate Supplement - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar (50 ml) 10 servings/pack | from 199 kr In stock | 19.90 kr/serving 0.40 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Raspberry Supplement - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar (50 ml) 10 servings/pack | from 212 kr In stock | 21.20 kr/serving 0.42 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Black Elderberry - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar (50 ml) 10 servings/pack | from 272 kr In stock | 27.20 kr/serving 0.54 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Cranberry Juice - 500 ml | 50 ml | — | from 196 kr In stock | — |
Citronmelissblad5
Compare all Citronmelissblad products →| Product | Amount | Serving | Price | Per serving / per unit |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Sleepfratin Forte - 60g melissae herba | 0.5 g | 2 g 30 servings/pack | from 116 kr In stock | 3.87 kr/serving 7.73 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Memofratin Forte - 60g melissae herba | 0.4 g | 1 sachet 30 servings/pack | from 151 kr In stock | 5.03 kr/serving 12.58 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml melissa officinalis l. | 60 mg | 30 ml ≈ 7 servings/pack | from 214 kr In stock | 32.10 kr/serving 53.50 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Gastrofratin Forte - 60g folium melissae | 0.3 g | — | from 150 kr In stock | — |
kwas L-askorbinowy (witamina C). Zalecana porcja dzienna5
Compare all kwas L-askorbinowy (witamina C). Zalecana porcja dzienna products →| Product | Amount | Serving | Price | Per serving / per unit |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Pomegranate Supplement - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar 10 servings/pack | from 199 kr In stock | 19.90 kr/serving 0.40 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Raspberry Supplement - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar 10 servings/pack | from 212 kr In stock | 21.20 kr/serving 0.42 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Black Elderberry - 500 ml | 50 ml | 3 matskedar 10 servings/pack | from 272 kr In stock | 27.20 kr/serving 0.54 kr/ml |
| Produkty Bonifraterskie - Cranberry Juice - 500 ml | 50 ml | — | from 196 kr In stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Hawthorn - 500 ml | 50 ml | — | from 192 kr In stock | — |
Maskrosrot5
Compare all Maskrosrot products →| Product | Amount | Serving | Price | Per serving / per unit |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Memofratin Forte - 60g radix taraxaci | 0.4 g | 1 sachet 30 servings/pack | from 151 kr In stock | 5.03 kr/serving 12.58 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Cholestofratin Forte - 60g taraxaci radix | 0.25 g | 1 sachet 30 servings/pack | from 150 kr In stock | 5.00 kr/serving 20.00 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Slimfratin Forte - 60g taraxaci radix | 0.5 g | — | from 151 kr In stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Diabetofratin Forte - 60 g taraxaci radix | 0.25 g | — | from 150 kr In stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Gastrofratin Forte - 60g taraxaci officinalis radix | 0.2 g | — | from 150 kr In stock | — |
Isländsk lav5
Compare all Isländsk lav products →| Product | Amount | Serving | Price | Per serving / per unit |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml cetraria islandica | 120 mg | 30 ml ≈ 7 servings/pack | from 214 kr In stock | 32.10 kr/serving 26.75 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balm For Children cetraria islandica | 49.47 mg | — | from 214 kr In stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Pulmofratin Forte - 60 g thalus lichen islandicus | 0.2 g | — | from 152 kr In stock | — |
| Produkty Bonifraterskie - Gastrofratin Forte - 60g thalus lichen islandicus | 0.15 g | — | from 150 kr In stock | — |
Vitamin C4
Compare all Vitamin C products →| Product | Amount | Serving | Price | Per serving / per unit |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Artemax - 60 Tabs askorbinsyra | 140 mg | 1 tablet 60 servings/pack | from 217 kr In stock | 3.62 kr/serving 2.58 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Nettle Juice - 500 ml askorbinsyra | 120 mg | 3 matskedar (50 ml) 10 servings/pack | from 154 kr In stock | 15.40 kr/serving 12.83 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Uromedin - 60 Tabs askorbinsyra | 75 mg | 3 tablets 20 servings/pack | from 194 kr In stock | 9.70 kr/serving 12.93 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml askorbinsyra | 180 mg | 30 ml ≈ 7 servings/pack | from 214 kr In stock | 32.10 kr/serving 17.83 kr/100 mg |
Vitamin C/Askorbinsyra4
Compare all Vitamin C/Askorbinsyra products →| Product | Amount | Serving | Price | Per serving / per unit |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Artemax - 60 Tabs | 140 mg | 1 tablet 60 servings/pack | from 217 kr In stock | 3.62 kr/serving 2.58 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Nettle Juice - 500 ml | 120 mg | 3 matskedar 10 servings/pack | from 154 kr In stock | 15.40 kr/serving 12.83 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Uromedin - 60 Tabs | 75 mg | 3 tablets 20 servings/pack | from 194 kr In stock | 9.70 kr/serving 12.93 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Jerusalem Balsam Forte - 200ml | 180 mg | — | from 214 kr In stock | — |
Hagtornsfrukt3
Compare all Hagtornsfrukt products →| Product | Amount | Serving | Price | Per serving / per unit |
|---|---|---|---|---|
| Produkty Bonifraterskie - Cardiofratin Forte - 60 g crataegus | 300 mg | 1 sachet 30 servings/pack | from 121 kr In stock | 4.03 kr/serving 1.34 kr/100 mg |
| Produkty Bonifraterskie - Cholestofratin Forte - 60g crataegi fructus | 0.25 g | 1 sachet 30 servings/pack | from 150 kr In stock | 5.00 kr/serving 20.00 kr/g |
| Produkty Bonifraterskie - Memofratin Forte - 60g crataegi fructus | 0.2 g | 1 sachet 30 servings/pack | from 151 kr In stock | 5.03 kr/serving 25.17 kr/g |
About Bonifraterskie products at Tigoo
Bonifraterskie products are represented in our catalogue with 37 items, especially within the category of Plant Extracts & Herbs. Ingredients in our range include Vitamin C, Icelandic moss, and Dandelion root, found in several products. The assortment also includes items in Tea & Beverages and Immune Support, highlighting a clear focus on natural extracts and herbal supplements.
Products such as Jerusalem Balsam and Hepamedin are available in capsule form, while Willowherb Herb and Aloe Juice are among the more liquid- and herb-based options. Bonifraterskie products at Tigoo target customers seeking plant-based supplements and drinks with ingredients like Lemon balm leaves and Hawthorn fruit.
Bonifraterskie products in the range
Bonifraterskie products are present in several categories at Tigoo, with the following distribution:
- Plant Extracts & Herbs: 22 products — with ingredients such as Dandelion root (5 products) and Quackgrass (4 products)
- Tea & Beverages: 5 products — for example Aloe Juice and Nettle Juice
- Immune Support: 3 products — often containing Vitamin C
- Supplements: 2 products
- Weight Management: 1 product
- Probiotics & Gut: 1 product
Common ingredients in Bonifraterskie products include Vitamin C in 10 products, Icelandic moss in 5, and Lemon balm leaves in 4. Several products with Chamomile flower and Hawthorn fruit are also available. Feel free to see the full range in Plant Extracts & Herbs and Tea & Beverages.
How to choose the right Bonifraterskie product
Your choice of Bonifraterskie product at Tigoo should be based on which category and ingredient are most important to you. If you want herbal products, you can choose from 22 items in the Plant Extracts & Herbs category, where Dandelion root and Quackgrass are common ingredients. If you are interested in liquids, drinks like Aloe Juice and Nettle Juice are available in the Tea & Beverages category.
For immune support, there are 3 products with Vitamin C, while those seeking digestive support can find probiotics in one product. Weight management is represented by a single product that differs from the herbal options. Bonifraterskie products also include items with Lemon balm leaves and Hawthorn fruit, which may be available in capsules and teas.
Bonifraterskie products compared to the rest of the range
With 37 products, Bonifraterskie constitutes a clear part of the Tigoo catalogue, especially within Plant Extracts & Herbs where 37 products are available. Compared to other brands, Bonifraterskie is strongly represented in herbal-based supplements with ingredients like Vitamin C and Icelandic moss. Less focus is given to minerals and amino acids, which are not included in this range.
Bonifraterskie has fewer products in categories such as Weight Management and Probiotics & Gut, with only one product each. This indicates a clear specialisation rather than breadth across all supplement groups. For customers seeking herbal supplements with well-known ingredients like Chamomile flower and Hawthorn fruit, Bonifraterskie is a relevant choice in our selection.
Frequently asked questions about Bonifraterskie products
Where can I buy Bonifraterskie products online?
Bonifraterskie products are available for purchase online at Tigoo, where our entire range of 37 items is accessible.
How many Bonifraterskie products are available at Tigoo?
At Tigoo, there are 37 Bonifraterskie products across several categories such as Plant Extracts & Herbs and Tea & Beverages.
Which categories include Bonifraterskie products?
Bonifraterskie products cover categories such as Plant Extracts & Herbs, Tea & Beverages, Immune Support, Supplements, Weight Management, and Probiotics & Gut.
What are the best-selling Bonifraterskie products?
Actual sales data is not available, but popular products in our range include Jerusalem Balsam and Hepamedin.
Are Bonifraterskie products suitable for vegans or vegetarians?
There is no general information on vegan status. Check the product labels to ensure suitability for vegans or vegetarians.
What is the price range of Bonifraterskie products?
Bonifraterskie products are available from a minimum price of 90 kr at Tigoo.
Which ingredients are most common in the Bonifraterskie range?
Common ingredients include Vitamin C, Icelandic moss, Dandelion root, Lemon balm leaves, and Hawthorn fruit.
Which Bonifraterskie product is suitable for beginners?
For beginners, products within the Plant Extracts & Herbs category containing well-known ingredients like Chamomile flower or Lemon balm leaves can be a simple choice.
How do Bonifraterskie products differ in our range?
The products mainly differ in ingredients and category, from herbal capsules to drinks and supplements with various plant extracts.
Bonifraterskie vs similar brands — how do I choose?
The choice can be based on the number and categories offered by Bonifraterskie at Tigoo, especially within Plant Extracts & Herbs and Tea & Beverages. Compare ingredients and product formats to find the best fit.